Mr. Incredibeard promuje modę na brodę ?

By niedziela, grudnia 28, 2014 ,

Wydaje się, że ostatnio moda na brodę opanowała nie tylko męskie twarze, ale i kobiece serca. Stała się wizytówką, symbolem i stylem życia mężczyzny.

Trzydziestoletni Isaiah Webb z San Francisco, który znany jest również przez niektórych jako Mr. Incredibeard, od dwóch lat podbija internet i zaskakuje swoimi pomysłami na stylizacje brody.  Nie golił się od 16 lat. Potrafi on zmienić swój zarost w prawdziwe dzieło sztuki.
Dla Webba, te błache serie zdjęć są czymś więcej niż tylko zwykłą zabawą. Jak sam twierdzi jest „prostym człowiekiem z niezwykłą misją”, gdyż oprócz szokowania brodatymi rzeźbami na swojej twarzy, wspiera walkę z brakiem czystej wody dla dzieci. Na swojej stronie sprzedaje towary, publikuje tutoriale na temat stylizacji brody- a część uzyskanych dochodów przekazuje na cele charytatywne. 
Pomysł na brodaty interes przyszedł również do Polski. Pod koniec października Adam Darski (Nergal) otworzył w samym centrum Warszawy Barber Shop. Salon wyróżniać będzie się nie tylko możliwością skorzystania z kompleksowych usług strzyżenia zarostu, ale także nabycia specjalnych preparatów do pielęgnacji brody.
Więcej stylizacji znajdziecie na: http://www.incredibeard.com/Zobacz także

2 komentarze

  1. Mężczyźni z zarostem są niezwykle pociągający :) Pan powyżej wygląda na prawdę dobrze - tylko po co te "dziwactwa" z zarostu? :p

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę że obecnie brodata moda przechodzi prawdziwy renesans.

    OdpowiedzUsuń