Przedłużanie i zagęszczanie brwi (1:1)- już dostępne!

By środa, grudnia 10, 2014 ,

Przedłużanie rzęs zrewolucjonizowało branżę kosmetyczną, eliminując potrzebę używania tuszu do podkręcania, pogrubiania i wydłużania rzęs. Teraz przyszedł czas na przedłużanie brwi- i szybko może stać się kolejnym przebojem. Oznacza to, że możemy pożegnać wszystkie kredki do brwi, żele, henny. To zdecydowanie rewolucyjna usługa, ponieważ brwi są z natury rzeczy ważne dla symetrii twarzy. Oznacza to, że jeśli chcesz, aby Twoje brwi były grubsze i dłuższe, zmienić ich kształt, zatuszować znamię lub bliznę czy po prostu naprawić wygląd uszkodzonych nieprawidłowym wyrywaniem brwi- to teraz to wszystko jest możliwe.

Na czym to polega? 
Zabieg jest bardzo relaksujący. Jedyne co musisz zrobić, to położyć się na wygodnym łóżku do masażu i np. słuchać muzyki. Procedura jest bezbolesna i wykorzystuje najnowszą technologie zagęszczania brwi. Najpierw specjalista kształtuje brwi przez klasyczną regulację. Dopiero wtedy podejmuje decyzje w sprawie ich kształtu. Etapem decydującym o kształcie jest pomiar oka i łuku- dający ponowną symetrię twarzy z brwiami. Potem dobiera kolor, a następnie dołącza poszczególne włoski jeden po drugim- za pomocą specjalnego kleju chirurgicznego (bardzo delikatny dla skóry). Całość trwa około 1.5 godziny
Dzisiaj dostępny jest już każdy rodzaj włosów (ludzkich) dla odpowiedniej grupy etnicznej (europejskie, azjatyckie, kaukaskie, indyjskie). Dostępne kolory to: ciemny brąz, jasny brąz i średni brąz - dobierane w zależności od własnego odcienia brwi i życzenia klienta. 
Ważne! Musisz mieć włoski brwi, aby było do czego dołączyć włosy. Nigdy nie są one przyklejane bezpośrednio do skóry. Dla osób które nie maja włosków z powodu łysienia, wieku, wyrywania lub chemioterapii- firmy produkujące włoski do brwi, mają w swojej ofercie również wspaniałe „peruki” brwi. Są one doskonałej jakości, wykonane ręcznie z ludzkich włosów w kilku pięknych kształtach i naturalnych kolorach.
Efekt utrzymuje się podobnie jak rzęsy od 2 tygodni do ponad miesiąca.
Teraz, kiedy możemy mieć idealne brwi i rzęsy- nie potrzebujemy żadnego makijażu oczu. Możemy obudzić się, przypudrować twarz, nałożyć odrobinę różu czy błyszczyka i gotowe! 
Spróbujecie? 

Zobacz także

2 komentarze