Eau de MacBook Pro

By poniedziałek, grudnia 22, 2014 , ,

Świat stanął na głowie- poważnie! Wiem, że może MacBook Apple Pro nie należy do najtańszych laptopów na rynku- ale pomysł dewelopera od niestandardowych zapachów? Otóż firma Air Aroma stworzyła zapach, który pozwoli Wam po zamknięciu oczy, uczynić z Waszego starego poczciwego „Commodore” jedno z drogich cacek firmy Apple.

Może uznacie to, za najdziwniejsze perfumy jakie kiedykolwiek stworzono.. nie oszukujcie się- były już „prawdziwe perełki” o zapachu syntetyzowanego moczu i odchodów- dlatego mówię, że świat staje na głowie i już sama nie wiem, czym jutro mnie zadziwi...

Podobno naukowcy z Air Aroma pracują całą dobę, aby perfumy, które tworzą,  łączyły w sobie niepowtarzalne tekstury zapachowe jak: farba drukarska, plastikowe opakowania czy zupełnie nowy laptop. Formuła powstała na zlecenie artystów Gavin Bell, Jarrah de Kuijer i Simon McCGlinn w oparciu o ich wystawę zatytułowaną „De Facto Standard”

Alex Cosic z Air Aroma powiedział, żeby stworzyć tak nietypowy zapach dla ich klienta , musieli prosić swoich dostawców zapachowych aby wysłali im próbki aromatów kleju, plastiku, gumy czy papieru. Zakupili oni nawet nowy nieotarty laptop firmy Apple, żeby zbadać zapach na każdym etapie rozpakowywania produktu i dobrać odpowiednie aromaty. Podobno fani Apple z pewnością rozpoznają ten zapach. Przynajmniej tak twierdzi przedstawiciel firmy Air Aroma.


Jeśli chcielibyście zakupić buteleczkę perfum i przenieść się w ten magiczny świat Steva Jobsa- z „przykrością” muszę Was poinformować, że Eau de MacBook będzie używany tylko podczas wystaw „De Facto Standard”- i nie będzie dostępny w sprzedaży detalicznej. No, chyba że okaże się prawdziwym hitem i firma zdecyduje się go wypuścić dla szerszej publiczności…

Zobacz także

1 komentarze

  1. To jest lepsze :-) : http://scoopertino.com/apple-blasts-into-supermarkets-with-revolutionary-apple-water/

    OdpowiedzUsuń