iovera - Nowa era leczenia zmarszczek mimicznych !

By wtorek, grudnia 30, 2014 , ,

iovera został opracowany i opatentowany przez Kalifornijską firmę MyoScience, specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu technologii medycznych. Urządzenie jest najnowszym sposobem pozbycia się zmarszczek mimicznych, bez wstrzykiwania toksyn i chemikaliów do organizmu. Zapewnia natychmiastowo widoczny efekt. 

Zaawansowana technologia Focused Cold Therapy wykorzystuje naturalną odpowiedź organizmu na zimno i w bezpieczny sposób blokuje przepływ sygnałów w komórkach obwodowych nerwów. Innymi słowy jest to terapia polegająca na krioneuromodulacji w temperaturze -41 C za pomocą precyzyjnie skierowanej wiązki ciekłego azotu. Sam nerw pozostaje nienaruszony, a zablokowaniu ulegają jedynie aksony, które w układzie nerwowym odpowiadają za przepływ impulsów (marszczenie czoła). Rozluźnieniu ulegają mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Efektem jest natychmiastowa redukcja mimicznych linii twarzy. Rezultaty utrzymują się do 3-4 miesięcy.
iovera jest skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie akceptują swoich zmarszczek mimicznych i jednocześnie nie są przekonani do terapii wykorzystujących toksynę botulinową czyli BOTOX

Zabieg musi być wykonywany przez przeszkolonego lekarza. Procedura jest szybka i trwa około 15 minut. Podczas zabiegu możecie jedynie odczuwać mrowienie w miejscu, gdzie końcówka Smart Tip dotyka twarzy. 

Niestety, póki co cena zabiegu jest stosunkowo wysoka - i waha się ona od 1600 do 2000 złotych- ale cieszę się, że małymi kroczkami odchodzimy wreszcie od stosowania botoxu.
Tu możecie zobaczyć więcej efektów zabiegu: Rezultaty zabiegu iovera

Zobacz także

1 komentarze

  1. 24 year-old Community Outreach Specialist Oates Siaskowski, hailing from Cold Lake enjoys watching movies like "Edward, My Son" and Slacklining. Took a trip to Kasbah of Algiers and drives a Mazda5. odwiedz strone

    OdpowiedzUsuń