Zostań fanem i zgarnij książkę !

By środa, stycznia 07, 2015

Hej kochani dostałam dwa egzemplarze książki „Podręcznik stylu dla mężczyzn”. Są do rozdania pośród Was.
"Podręcznik stylu dla mężczyzn" to ekskluzywny, najskuteczniejszy i najbardziej atrakcyjny przewodnik po świecie męskiego stylu, stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn. Johny Depp, Mick Jagger, George Clooney, The Beatles, Tom Cruise, Robert De Niro, Albert Einstein, Donald Trump i wielu, wielu innych - redaktorzy magazynu „Esquire" - jednego z najbardziej wpływowych tytułów na świecie - zadbali o to, by tajników stylu uczyć się od najlepszych.
Książka ta jest zbiorem ciekawych wskazówek, które podpowiadają jak się ubrać, by dobrze wyglądać. Dodatkowo autorzy dodali parę rad dotyczących wyboru najkorzystniejszej fryzury czy odpowiednich okularów.

Więcej na temat książki przeczytacie tutaj>>>

Zostań fanem www.facebook.com/BeautyAdvisorPl i odpowiedz na pytanie:

Który ze znanych mężczyzn jest według Ciebie ikoną stylu?
  
Na Wasze odpowiedzi czekam do 20-go stycznia 2015, do godziny 23:59. Sami macie wpływ na wygraną!!! Książki trafią do 2 osób, których zamieszczony na facebooku komentarz pod tym postem zdobędzie najwięcej poślubień, a tym samym zostanie uznany za najlepszy.
Nie musisz udostępniać informacji o konkursie na swojej tablicy - ale oczywiście może to pomóc Ci w zebraniu większej ilości polubień. 

Powodzenia!
BeautyAdvisor

Zobacz także

1 komentarze

  1. 32 yr old Paralegal Luce Ferraron, hailing from Thornbury enjoys watching movies like Yumurta (Egg) and Shopping. Took a trip to Kasbah of Algiers and drives a Jaguar E2A. tak

    OdpowiedzUsuń