Manualny epilator do usuwania niechcianego owłosienia

By sobota, stycznia 03, 2015 ,

Epilator Bellabe jest to ręczny przyrząd, który umożliwia bezpieczne i skuteczne usunięcie niepożądanych włosów na twarzy z cebulkami. Działa podobnie jak depilator mechaniczny. Chwyta włoski, a następnie usuwa je wraz z cebulką. Nadaje się zarówno do drobnych włosków, jak i grubych. Dodatkowo zabieg jest mniej bolesny niż woskowanie.

Bellabe składa się z dwóch uchwytów i specjalnie powlekanej hipoalergicznej sprężyny. Używa się go poprzez wyginanie sprężyny do odwróconej litery "U", delikatnie przesuwając go po twarzy. Uchwyty są w kształcie wałeczków- dzięki ich przekręcaniu między palcami, sprężyna zacieśnia się, a włos zostaje uwięziony w zaostrzonych cewkach i usunięty. Do zabiegu nie stosuje się żadnych środków chemicznych, kremów, balsamów czy wosków. Koszt urządzenia to około 20 dolarów.
Zobacz także

1 komentarze

  1. 50 yrs old Technical Writer Modestia Laver, hailing from Maple enjoys watching movies like Bright Leaves and Rappelling. Took a trip to Sceilg Mhichíl and drives a Ferrari 250 SWB Berlinetta. tutaj sa wyniki

    OdpowiedzUsuń