Masaż zamiast botoksu!

By wtorek, stycznia 20, 2015 ,

Nichola Joss w ciągu zaledwie kilku lat stała się międzynarodową ekspertką od ekspresowych zabiegów upiększających, bez której celebryci z całego świata nie mogą się obejść. Joss jako globalna ambasadorka marki londyńskiego Sanctuary Spa wykonuje specjalny masaż liftingujący. Jej kalendarz spotkań jest wypełniony po brzegi, a wśród zapisanych na zabiegi gwiazd znajdziemy takie nazwiska jak: Gisele Bundchen, Kate Moss, Scarlett Johansson czy Gwyneth Paltrow.

Tej wyjątkowej techniki, która oparta jest głównie na drenażu limfatycznym nauczyła się podczas szkolenia w Malezji. Pierwsza wizyta zawsze zaczyna się od badania, podczas którego Nichola sprawdza, w którym miejscu nasza twarz potrzebuje największej pomocy.

Po oczyszczeniu, złuszczeniu i zastosowaniu maski lub ampułki z serum regenerującym wykonuje drenaż limfatyczny.  Proces rozpoczyna się małymi okrężnymi ruchami przy użyciu palców, zaczynając od środka twarzy na zewnątrz i do góry, a kciukami w dół po bokach szyi i za uszami, aby stymulować układ limfatyczny (udrażniając węzły chłonne) . Następnie za pomocą głębszych ruchów masażu pobudza krążenie i eliminuje zastoje, a także obrzęki, odstresowuje i rozluźnia mięśnie. W kolejnym etapie Nichola Joss zakłada rękawice chirurgiczne i opracowuje również wewnętrzną stronę jamy ustnej, masując wzdłuż szczęki, aż do końca żuchwy i palcami wzdłuż wnętrza policzków, aby rozluźnić napięcie i uwolnić zablokowane mięśnie tak, aby podniosły się naturalnie.

Do zabiegu Joss stosuje kilka kropli olejku do twarzy Secret Sanctuary Spa Therapy, który zapewnia jej poślizg. Mieszanka 99%  składa się z olejów organicznych, w tym słonecznika, olej jojoba, olej z nasion dzikiej róży i olej z kiełków pszenicy. Po zabiegu  twarz odzyskuje jędrność, blask i młodość niemalże natychmiast.

Niestety zabieg nie jest tani - 275 dolarów za jeden masaż! Nichola Joss zapewnia jednak, że nie musimy wydawać fortuny, aby „utrwalić” efekt uzyskany w podczas spotkania w Sanctuary SPA.


Masaż najlepiej wykonywać wieczorem, używając do tego specjalnych ujędrniających olejków. Należy skupić się na kościach policzkowych. Masować je zdecydowanymi, kolistymi ruchami i nie bać się dotykać twarzy! – mówi Joss

Zobacz także

3 komentarze

 1. CHODZĘ NA TAKI MASAŻ I POTWIERDZAM, ŻE DZIAŁA JAK LIFTING

  OdpowiedzUsuń
 2. W Warszawie na ul. Francuskiej mamy swoją Polską Nicholi Joss.
  ROBI REWELACYJNY MASAŻ, AŻ DO KOŚCI.

  OdpowiedzUsuń
 3. 21 yrs old Sales Representative Courtnay Hurn, hailing from Drumheller enjoys watching movies like Analyze This and Cycling. Took a trip to Archaeological Site of Atapuerca and drives a Maxima. zobacz

  OdpowiedzUsuń