Pixelowa koloryzacja włosów - nowy trend we fryzjerstwie #xpresionpixel

By sobota, stycznia 31, 2015

Czasy Ombre już minęły, ale fryzjerzy zapowiadają, że najnowszy zaprezentowany trend ma szansę zrobić równie dużą furorę - mowa mianowicie o pixelach na włosach.

Styliści z X-Presion – awangardowego studia zlokalizowanego w Madrycie, które skupia się na innowacyjności i tworzeniu nowych technik fryzjerskich, nie mają jednak wątpliwości, że nowoczesna koloryzacja podbije serca zarówno kobiet, jak i mężczyzn na całym świecie. Nie traktują oni włosów jak elementu części ciała, ale raczej jak czyste płótnie, na którym mogą tworzyć swoje prace. Nie wiadomo jeszcze, jak ten mariaż sztuki cyfrowej utrzymuje się w rzeczywistym świecie po wyjściu z salonu, ale wiele osób już spróbowało i są zadowoleni. Co sądzisz o tym nowym stylu?

"Po miesiącach badań, X-Presion opracowało #xpresionpixel, rewolucyjną technikę koloryzacji zaprezentowaną w najnowszej kolekcji Revlon Professional. To innowacyjny proces barwienia, który daje nowy wymiar i chromatyczny efekt koloru pikseli na włosach, nawet podczas ruchu i zmianie uczesania – coś czego nigdy wcześniej nie widzieliście” 

Wątpię, że jeżeli jutro pójdę do choćby największego guru fryzjerstwa w Warszawie – to czy będzie on potrafił wyczarować mi takie cudo. Muszę jednak przyznać, że "pikselowe włosy" wyglądają imponująco.

Znacie może salon w Polsce, który umie coś takiego już zrobić??? Zrobiłybyście sobie taki kolor?Zobacz także

3 komentarze

  1. Efektowne ale trudne w utrzymaniu. Chyba trzeba tone lakieru wylać albo sie nie ruszać ;) Ale lubię takie nietypowe rozwiązania.

    OdpowiedzUsuń