Modelki ubrane w ...mleko!

By środa, lutego 18, 2015

Jarosław Wieczorkiewicz polski fotograf i artysta, który na co dzień mieszka i pracuje w Londynie specjalizuje się w fotografii High Speed. Skończył architekturę na Politechnice Gdańskiej, ale jego prawdziwa pasja do projektowania graficznego skierowała jego działania do fotografii. Luki w warsztacie wypełniał zdobywaniem wiedzy od innych znanych fotografów. Wieczorkowski słynie z fotografowania płynów. Zobaczcie jego niesamowite prace!Zdjęcia modelek oblanych mlekiem wyglądają na pierwszy rzut oka, jakby mleko było sztuczne, a cały projekt wykonany w Photoshopie. Nic bardziej mylnego. Mleko, które widzicie na zdjęciach jest prawdziwe. Ale to nie jest tak, że do uzyskania końcowego efektu nie używa on programów graficznych typu Photoshop. A efekt „ubrania” jest posklejany czasem nawet kilkuset zdjęć. Jak sam twierdzi cała sztuka to długi czas otwarcia migawki i dobre światło.

Artysta prowadzi warsztaty i seminaria, na których zabiera swoich uczestników w zwariowaną fotograficzną podróż w czasie, podczas której przekazuje wiedzę i doświadczenia zebrane przez te kilka lat swoich prób i błędów techniki High Speed.


Dla tych którzy chcieliby spróbować swoich sił w takiej fotografii, a mają nietolerancję laktozy- proponuję użyć mleka sojowego ;p Podobają Wam się jego mleczne dzieła?

Więcej zdjęć znajdziecie TU

Zobacz także

12 komentarze